Hussar 220

Ön ve Arka Taşıyıcılar

Hussar 220’nin gövdesine takılan çelik taşıyıcılar, önde ve arkada yükünüzü ve ekipmanınızı taşıyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu taşıyıcılar römorka gerek duymadan günlük kullanacağınız eşya ve ekipmanlarını kolayca taşımanızı sağlar.

Kullanıcı Dostu

Her ayrıntısında sizi düşünen bir traktöre ihtiyacınız varsa Hussar 220 tam da sizin aradığınız özelliklerde bir modeldir. Tüm detayları kullanıcısına özel olarak tasarlanan bu modelde hiçbir noktasında zorluk çekmeden rahatça kullanabilirsiniz.

Kusursuz Performans

Hussar 220, 180 cc alt motoruyla sağladığı 12.20 HP güç ve kusursuz torkla yetinmeyip bu perfomansını egzoz konusunda da taçlandırmaktadır.

Sürücüler daima güvenli bir sürüş için güçlü bir fren performansını hissetmek ve sahip olmak isterler. Hussar 220 size bu hissi hem önde hem de arkada hassas hidrolik disk frenlerle yaşatmaktadır.

Üst Düzey Donanım

Hussar 220 modeli tamamı birinci sınıf kalite malzemelerden üretilmiş olup sınıfın en dayanıklı modellerinden biridir. Yük taşıma kapasitesi, performansı ve duruşuyla daima bir adım önde olmayı başarmaktadır.

Silindir Hacmi: 180 cc

Motor Tipi: 4 Zamanlı, Tek Silindir

Şanzıman: Otomatik CVT

Maksimum Güç: 12.20 HP @ 7500 rpm

Yakıt Sistemi: Karbüratör

Yakıt Tipi: Benzin

Ateşleme: C.D.I. Ateşleme

Soğutma: Hava Soğutmalı

Ön / Arka Fren: Disk / Disk

Ön Lastik: 10

Arka Lastik: 9

Dingil Mesafesi: 1050 mm.

Uzunluk: 1680 mm.

Genişlik: 960 mm.

Yükseklik: 980 mm.

Boş Ağırlık: 190 kg.

Azami Yük: 286 kg.

Yakıt Tankı Kapasitesi: 9 lt.

Beyaz-Turuncu
Beyaz-Turuncu
Beyaz
Beyaz
Kırmızı
Kırmızı